1.   Dotácia z programu Zelená domácnostiam

 

Prostredníctvom nového národného projektu Zelená domácnostiam budú v rokoch 2023 až 2029 podporované inštalácie zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach. Nový národný projekt, ktorý administruje Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA), je financovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja prostredníctvom Programu Slovensko. Na poukážky pre domácnosti je vyčlenených 151,6 miliónov eur z európskych a národných zdrojov z toho pre Bratislavský samosprávny kraj 58,1 milióna eurAktuálny stav čerpania môžete sledovať tu.

Naša spoločnosť je oprávneným zhotoviteľom v projekte Zelená domácnostiam a zabezpečíme pre vás výber vhodného zariadenia a získanie dotácie.

Maximálna výška dotácie na fotovoltiku je 4025 Eur. Na fotovoltiku môžete získať až 50% celkových nákladov na projekt.

Výška dotácie sa odstupňuje podľa inštalovaného výkonu. Môžete získať 15% bonus navyše, ak

  • vďaka inštalácii fotovoltiky prestanete vykurovať tuhým palivom
  • alebo bývate v obci v oblasti riadenia kvality ovzdušia, zoznam nájdete na webe SHMÚ

Ak vaša domácnosť spotrebuje ročne elektrickú energiu do 3000 kWh, môžete čerpať príspevok v maximálnej hodnote 1500 Eur (v prípade 15% bonusu je výška 1725 Eur). Podrobnejšie informácie nájdete na https://zelenadomacnostiam.sk/podmienky-podpory/podmienky-pre-rodinne-domy/

2.   Nákup na splátky cez QUATRO

 

Rozdeľte si veľkú radosť na malé splátky. Po vypracovaní našej cenovej ponuky si jednoducho vyrátajte výšku splátok cez Quatro kalkulačku. 

Quatro kalkulačka vám jednoducho vypočíta výšku splátky alebo dobu, ako dlho budete vybranú vec splácať. Pri výpočte sa berie do úvahy cena tovaru, výška akontácie (zálohy na začiatku splácania) a výška splátky alebo doba splácania. Viac informácií nájdete aj na https://www.quatro.sk/

Prihláste sa na náš Newsletter!

Odoberajte novinky, získavajte exkluzívne ponuky a buďte pravidelne informovaní o tom, čo sa deje vo svete energií.

S naším newsletterom dostanete výhodu prvého pohľadu na nové produkty, zaujímavé články a inšpiráciu priamo do vašej e-mailovej schránky.

Pre odber noviniek zadajte svoju e-mailovú adresu a kliknite na Odoslať.

Odoslaním Vašej e-mailovej adresy dávate súhlas na odber noviniek.